Travian aynı PC den aynı serverda birden fazla hesapta oynayanlar

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Travian Bölümünden Travian aynı PC den aynı serverda birden fazla hesapta oynayanlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Cedric
  Emekli
  Reklam

  Travian aynı PC den aynı serverda birden fazla hesapta oynayanlar

  Reklam  Travian aynı PC den aynı serverda birden fazla hesapta oynayanlar

  Forum Alev
  Merhaba arkadaşlar,

  son günlerde bir çok arkadaşımız bir bilgisayarda birden fazla hesapla oynadıkları için cezalandırıldı ve hepsininde söylediği ortak şey: 'biz arkadaşlarla birlikte aynı bilgisayarda oynuyoruz'.Arkadaşlarınızla birlikte oynadığınıza inanıyoruz fakat bu oyunculardan birisi sürekli diğerine hammadde yardımı yapınca veya ortak bilgisayar ayarlarında bulunan hesaplardan (şifre paylaşımı yapılarak) başka köylere toplu saldırılar düzenleyince inandırıcılığınızı kaybediyorsunuz ve bu sebeple cezalandırılıyorsunuz.

  Unutmayın ki burada bir çok arkadaşımız para ödeyerek oynuyor ve onların haklarını korumak zorundayız.

  Biz bu oyunda bir şeyi başarmak istiyoruz.Parasız oynayan arkadaşlarda zevk alarak ve severek bu oyunu oynasınlar ve bunu şimdiye kadar başardığımızı düşünüyorum.

  Sizden tek ricamız sizlerinde bize karşı dürüst olmasıdır.

  Anlayışınız için hepinize çok teşekkür ederim.

  Kısaca özetleyecek olursak; bundan önce tek PC de aynı serverda birden fazla hesaptan oynuyorsanız bundan sonra durum farkedildiği anda iki hesabınızda silinecektir.
  Ki bu sabah benim aklıma böyle birşey gelmişti.İki birbirine yakın köy kurup birisiyle ekonomi birisiyle askeri gelişip böylece tek başıma gayet kolay bir oyun sağlayacağımı düşünmüştüm ama bu haberi okuyunca plânımdan vazgeçtim.Eğer benim gibi düşünen arkadaşlar varsa buradan duyrulur :)
 2. Alev
  Özel Üye

  Travian aynı PC den aynı serverda birden fazla hesapta oynayanlar Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
travian aynı pc den
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi